Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 37 А

Адміністрація Комунального некомерційнго підприємства Луганської обласної ради «Центр психічного здоров’я» НАГАДУЄ, що Розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 31 серпня 2017 р. № 612 затвердженні тарифи на платні послуги, що надаються хіміко-токсикологічною лабораторією Комунального некомерційнго підприємства Луганської обласної ради «Центр психічного здоров’я».

Тарифи на платні лабораторні послуги за зверненням громадян без направлення лікаря, які надаються хіміко-токсикологічною лабораторією Комунального некомерційного підприємтсва Луганської обласної ради «Центр психічного здоров’я» (для одного дослідження):

№ п/п Найменування послуги Тариф за послугу без ПДВ, грн.
1 Виявлення похідних у сечі:
Барбітурової кислоти 568,53
1,4-бензодіазепинів 568,53
фенотіазинів 568,53
2 Виявлення в сечі:
фенілалкіламінів 568,53
трамадолу 568,53
дімедролу 568,53
морфіну і кодеїну 307,22
канабіноїдів 290,23
3 Виявлення канабіноїдів у змивах з ротової порожнини та кистей рук 290,23
4 Визначення кількості етилового спирту у венозній крові та сечі 371,50

З метою уникнення можливих порушень вимог п.п. 24, 28 ст. 116 Бюджетного кодексу України від 8 липня 2010 року № 2456-VI, зокрема п.24 «Нецільове використання бюджетних коштів» та п. 28 «Здійснення видатків, кредитування місцевого бюджету, які відповідно до цього Кодексу мають проводитися з іншого бюджету».

Враховуючи нову модель фінансування медичних закладів, хіміко-токсикологічна лабораторія Комунального некомерційнго підприємства Луганської обласної ради «Центр психічного здоров’я» на безоплатній основі проводить хіміко-токсикологічні дослідження на визначення етанолу у біорідинах та виявлення психоактивних, наркотичних речовин у сечі ВИКЛЮЧНО особам, переліченим у наказі МОЗ та МВС № 1452/735 від 09.11.2015р. «Про затвердження Інструкції про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алькогольного, наркотичного чи іншого спяніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції» - водії транспортних засобів, щодо яких у співробіників поліції є підстави вважати, що вони перебувають у стані сп’яніння та усі учасники дорожньо-транспортної пригоди за направленням Національної поліції.

Всі інші біосередовища приймаються для дослідження ЛИШЕ на платній основі.

За потреби провести хіміко-токсикологіні дослідження лікувально-профілактичні заклади та громадяни можуть звернутися до поліклініки КНП «ЦПЗ» цілодобово за адресою: м. Лисичанськ, пр-т Перемоги, 54Ж (район міської поліклініки та центрального ринку). Контактні телефони: 066-589-19-48 (кабінет експертиз), 095-413-13-25 (стаціонарне відділення, цілодобово).

У випадку, коли особа не має можливості звернутися безпосередньо до КНП «ЦПЗ» в результаті виникнення надзвичайної ситуації, адміністрація закладу не заперечує, якщо біологічний матеріал належним чином зібраний, опломбований та оформлений згідно з методичними рекомендаціями, буде доставлений до хіміко-токсикологічної лабораторії КНП «ЦПЗ». Особа, що потребує досліджень, отримає результати лише після здійснення оплати згідно з прейскурантом.

При виникненні питань звертатися до завідувача хіміко-токсикологічної лабораторії Хорішко Ірини Вікторівни: контактний телефон: 099-039-90-29 (з 900 до 1500).

Оплата послуг з хіміко-токсикологічних досліджень здійснюється на реквізити

93400, м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, буд. 37а
ЄДРПОУ 24846575 Р/р UA533047950000026000053725836

Оплату можна здійснювати у будь-якому відділенні банку, через термінал або приват 24 (сума повинна повністю співпадати з прейскурантом).

УМОВИ ЗБОРУ, ЗБЕРІГАННЯ, ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ БІОЛОГІЧНИХ СЕРЕДОВИЩ (СЕЧА, КРОВ, ЗМИВИ З РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ ТА КИСТЕЙ РУК) ПРИ НАДАННІ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ

 1. Виявлення в сечі фенілалкіламінів, трамадолу, дімедролу, морфіну і кодеїну, канабіноїдів, фенотіазинів, 1,4-бензодіазепинів, барбітурової кислоти.
 2. Дві чисті місткості з мінімальною кількістю по 50 мл, що коркуються щільно підігнаною пробкою (можна використовувати спеціальні місткості для забору сечі) поверх пломбується лейкопластиром чи скотчем хрест на хрест. На місткості обов’язково прикріплюється етикетка з обов’язковим вказанням прізвища особи, якій належить біологічне середовище, дата та час забору сечі, підписом особи, що проводила забір та підписом особи у якої проводили забір крові. Етикетка фіксується скотчем, що не дає можливості зміни даних.

  В супровіднім листі вказується прізвище, ім’я по батькові особи, що обстежується повністю, вік, стать, дата та час забору, дата та час виникнення надзвичайної ситуації, короткі обставини, назва похідних що будуть виявлятися в сечі та назва обстеження.

 3. Виявлення канабіноїдів у змивах з ротової порожнини та кистей рук.
 4. Ватну кульку або квачик змочуємо у 48% спиртовому розчині (96% спирт розводиться водою 1:1), пінцетом або руками у рукавичках беремо змочену вату та протираємо кисті рук (нігтьове ложе кожного пальця, область між пальцями з зовнішньої та внутрішньої сторін, долонь і фаланги пальців). У чисту місткість (флакон 10-20 мл) опускаємо ватну кульку зі змивами, залишаємо відкритою на 20-30 хвилин для випаровування залишків спирту. Далі закриваємо та опечатуємо за вище наданим прикладом. Змиви з порожнини рота проводимо на зовнішній та внутрішній поверхні зубів, губ та внутрішній поверхні щік. Перед змивами заборонено миття рук та полоскання ротової порожнини будь-якою рідиною. Ватна кулька зі змивами з порожнини рота пакується в окремий флакон відповідно як і змив з кистей рук.

 5. Визначення кількості етилового спирту у венозній крові та сечі.
 6. Дві чисті місткості (10-20 мл) заповнюються сечею під самий корок та закриваються щільно підігнаною пробкою, поверх пломбується лейкопластиром чи скотчем хрест на хрест. На місткості обов’язково прикріплюється етикетка з обов’язковим вказанням прізвища особи, якій належить біологічне середовище, дата та час забору сечі, підписом особи, що проводила забір та підписом особи у якої проводили забір сечі. Етикетка фіксується скотчем, що не дає можливості зміни даних.

  В супровіднім листі вказується прізвище, ім’я по батькові повністю особи, що обстежується, вік, стать, дата та час забору, дата та час виникнення надзвичайної ситуації, короткі обставини, назва обстеження.

  Кров відбирається з поверхневої (ліктьової) вени при дотриманні асептичних умов по 4–5 мл у два сухих стерильних флакони, що містять антикоагулянти (гепарин 1-2 краплі на кожний мілілітр крові або калію оксалат із розрахунку 5 мг на кожний мілілітр крові). Перед забором венозної крові місце проколу обробляють розчином хлоргексидину або іншими дезінфектантами, які не містять алкоголь, ефір, бензин.

  Флакони чи шприці фіксуються лейкопластиром чи скотчем хрест на хрест. На них обов’язково прикріплюється етикетка з вказанням прізвища особи, якій належить біологічне середовище, дати та часу забору крові, підписом особи, що проводила забір та підписом особи у якої проводили забір крові.

  В супровіднім листі вказується прізвище, ім’я по батькові повністю особи, що обстежується, вік, стать, дата та час забору, дата та час виникнення надзвичайної ситуації, короткі обставини, назва обстеження.

  Усі біологічні середовища до транспортування їх до хіміко-токсикологічної лабораторії КНП «ЦПЗ» зберігаються при температурі від -50С до -100С.

  Відповідальність за неналежний збір, зберігання та транспортування біологічних середовищ до ХТЛ КНП «ЦПЗ» співробітники не несуть. ХТЛ має право відмовити в прийнятті біологічних середовищ, якщо збір, транспортування та оформлення було проведено з порушенням вищевказаних рекомендацій.

©DVR 2010-2023. КНП Луганської обласної ради ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я