Адрес: г. Северодонецк, ул. Донецкая, 37-а

Адміністрація Луганського обласного наркологічного диспансеру повідомляє, що Розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 3 квітня 2017р. № 207 затвердженні тарифи на платні послуги, що надаються хіміко-токсикологічною лабораторією Луганського обласного наркологічного диспансеру.

Оплата послуг з хіміко-токсикологічних досліджень здійснюється на реквізити

93400, м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, буд. 37а
ЄДРПОУ 24846575 Р/р 31556299145171
ГУДКСУ у Луганській області МФО 804013

З метою уникнення можливих порушень вимог п.п. 24,28 ст. 116 Бюджетного кодексу України від 8 липня 2010 року№ 2456-VI, зокрема п.24 « Нецільове використання бюджетних коштів» та п. 28 «Здійснення видатків, кредитування місцевого бюджету, які відповідно до цього Кодексу мають проводитися з іншого бюджету».

З 19.12.2017 року Хіміко-токсикологічна лабораторія Луганського обласного наркологічного диспансеру на безоплатній основі буде проводити хіміко-токсикологічні дослідження на визначення етанолу у біорідинах та виявлення психоактивних, наркотичних речовин у сечі ВИКЛЮЧНО:

 • пацієнтам ЛОНД, що знаходяться на стаціонарному лікуванні;
 • пацієнтам ЛОНД, що знаходяться на диспансерному обліку;
 • пацієнтам, що звернулися самостійно до ЛОНД з приводу лікування.
 • особам, переліченим у наказі МОЗ та МВС № 1452/735 від 09.11.2015р. «Про затвердження Інструкції про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алькогольного, наркотичного чи іншого спяніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції» - водії транспортних засобів, щодо яких у співробіників поліції є підстави вважати, що вони перебувають у стані сп’яніння та усі учасники дорожньо-транспортної пригоди за направленням Національної поліції.
 • Тарифи на платні лабораторні послуги за зверненням громадян без направлення лікаря, які надаються хіміко-токсикологічною лабораторією Луганського обласного наркологічного диспансеру (для одного дослідження):

  № п/п Найменування послуги Тариф за послугу без ПДВ, грн.
  1 Виявлення похідних у сечі:
  Барбітурової кислоти 568,53
  1,4-бензодіазепинів 568,53
  фенотіазинів 568,53
  2 Виявлення в сечі:
  фенілалкіламінів 568,53
  трамадолу 568,53
  дімедролу 568,53
  морфіну і кодеїну 307,22
  канабіноїдів 290,23
  3 Виявлення канабіноїдів у змивах з ротової порожнини та кистей рук 290,23
  4 Визначення кількості етилового спирту у венозній крові та сечі 371,50

  Стосовно доставленних біологічних матеріалів з інших лікувальних закладів Луганської області: на безоплатній основі можуть бути проведені дослідженнялише за умови виникнення ситуацій, передбачених вищевказаним наказомМОЗ та МВС № 1452/735 від 09.11.2015р.–А САМЕ: водії транспортних засобів, щодо яких у співробіників поліції є підстави вважати, що вони перебувають у стані сп’яніння та усі учасники дорожньо-транспортної пригоди виключно за напрвленням Національної поліції.

  Всі інші біосередовищабудуть приймаються для дослідженняЛИШЕна платній основі за умови особистого звернення громадян.

  За потреби провести хіміко-токсикологіні дослідження лікувально-профілактичні заклади та громадяни можуть звернутися до поліклініки ЛОНД цілодобово за адресою: м. Лисичанськ, пр-т Перемоги, 54Ж (район міської поліклініки та центрального ринку). Контактні телефони: 066-589-19-48 (кабінет експертиз ЛОНД), 095-413-13-25 (стаціонарне відділення ЛОНД, цілодобово).

  У випадку, коли особа не має можливості звернутися безпосередньо до ЛОНД в результаті виникнення надзвичайної ситуації, адміністрація диспансеру не заперечує, якщо біологічний матеріал належним чином зібраний, опломбований та оформлений згідно методичнихрекомендацій (додаток 2), буде доставлений до хіміко-токсикологічної лабораторії ЛОНД. Особа, що потребує досліджень, отримає результати лише після здійснення оплати згідно прейскуранту.

  При виникненні питань звертатися до завідувача хіміко-токсикологічної лабораторії Хорішко Ірини Вікторівни, контактный телефон: (099) 039-90-29 (с 900 до 1500).

  УМОВИ ЗБОРУ, ЗБЕРІГАННЯ, ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ БІОЛОГІЧНИХ СЕРЕДОВИЩ (СЕЧА, КРОВ, ЗМИВИ З РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ ТА КИСТЕЙ РУК) ПРИ НАДАННІ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ

  1. Виявлення в сечі фенілалкіламінів, трамадолу, дімедролу, морфіну і кодеїну, канабіноїдів, фенотіазинів, 1,4-бензодіазепинів, барбітурової кислоти.
  2. Дві чисті ємності з мінімальної кількістю по 50 мл., що коркуються щільно підігнаною пробкою (можна використовувати спеціальні ємності для забору сечі) поверх пломбується лейкопластирем чи скотчем хрест на хрест. На ємності обов’язково прикріплюється етикетка з обов’язковим вказанням прізвища особи, якій належить біологічне середовище, дата та час забору сечі, підписом особи, що проводила забір та підписом особи у якої проводили забір крові. Етикетка фіксується скотчем, що не дає можливості зміни даних.

   В супровіднім листі вказується прізвище, ім’я по-батькові особи, що обстежується повністю, вік, стать, дата та час забору, дата та час виникнення надзвичайної ситуації, короткі обставини, назва похідних що будуть виявлятися в сечі та назва обстеження.

  3. Виявлення канабіноїдів у змивах з ротової порожнини та кистей рук.
  4. Ватну кульку або квачик змочуємо у 48% спиртовому розчині (96% спирт розводиться водою 1:1), пінцетом або руками у рукавичках беремо змочену вату та протираємо кисті рук (нігтьове ложе кожного пальця, область між пальцями- зовнішня сторона, внутрішня сторона-протираємо долонь і фаланги пальців. У чисту ємність (флакон 10-20мл) опускаємо ватну кульку зі змивами, залишаємо відкритою на 20-30 хв. для випаровування залишків спирту. Далі коркуємо та опечатуємо за вище наданим прикладом. Змиви з порожнини рота проводимо на зовнішній та внутрішній поверхні зубів, губта внутрішній поверхні щік. Перед змивами заборонено миття рук та полоскання ротової порожнини будь-якою рідиною. Ватна кулька зі змивами з порожнини рота пакується в окремий флакон відповідно як і змив з кистей рук.

  5. Визначення кількості етилового спирту у венозній крові та сечі.
  6. Дві чисті ємності (10-20мл) заповнюються сечею під самий корок такоркуються щільно підігнаною пробкою, поверх пломбується лейкопластирем чи скотчем хрест на хрест. На ємності обов’язково прикріплюється етикетка з обов’язковим вказанням прізвища особи, якій належить біологічне середовище, дата та час забору сечі, підписом особи, що проводила забір та підписом особи у якої проводили забір сечі. Етикетка фіксується скотчем, що не дає можливості зміни даних.

   В супровіднім листі вказується прізвище, ім’я по-батькові повністю особи, що обстежується, вік, стать, дата та час забору, дата та час виникнення надзвичайної ситуації, короткі обставини, назва обстеження.

   Кров відбирається з поверхневої (ліктьової) вени при дотриманні асептичних умов по 4–5 мл у два сухих стерильних флакони, що містять антикоагулянти (гепарин 1-2 краплі на кожний мілілітр крові або калію оксалат із розрахунку 5 мг на кожний мілілітр крові). Перед забором венозної крові місце проколу обробляють розчіномхлоргексидину або другими дезінфікуючими розчінами, які не містять алкоголь, ефір, бензін.

   Флакони чи шприці фіксуються лейкопластирем чи скотчем хрест на хрест. На них обов’язково прикріплюється етикетка з вказанням прізвища особи, якій належить біологічне середовище, дати та часу забору крові, підписом особи, що проводила забір та підписом особи у якої проводили забір крові.

   В супровіднім листі вказується прізвище, ім’я по-батькові повністю особи, що обстежується, вік, стать, дата та час забору, дата та час виникнення надзвичайної ситуації, короткі обставини, назва обстеження.

   Усі біологічні середовища до транспортування їх до хіміко-токсикологічної лабораторії ЛОНД зберігаються при температурі від -50С до -100С.

   Відповідальність за неналежний збір, зберігання та транспортування біологічних середовищ до ХТЛ ЛОНД співробітники не несуть. ХТЛ має право відмовити в прийнятті біологічних середовищ, якщо збір, транспортування та оформлення було проведено з порушенням вищевказаних рекомендацій.

  ©DVR 2010-2019. Луганский областной наркологический диспансер. Официальный веб-сайт.