Адрес: г. Северодонецк, ул. Донецкая, 37-а
Юрій Гарбуз взяв участь у відкритті Луганського обласного наркологічного диспансеру

4 серпня у Лисичанську голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз взяв участь у відкритті Луганського обласного наркологічного диспансеру. У заході взяла участь заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик.
Зокрема, частково замінені вікна та двері, виконані оздоблювальні роботи в коридорах стаціонарного та диспансерного відділень, виконано ремонт ґанку та пандусу. Загальна вартість виконання робіт з облаштування склала 497 тисяч гривень. На придбання медичного обладнання для Луганського обласного наркологічного диспансеру з обласного бюджету виділено 1224,904 тисяч гривень.

На ці кошти здійснено закупівлю такого медичного обладнання: 2 аналізатори (біохімічний та гематологічний), центрифуга та термостат для лабораторії, монітор пацієнта, електрокардіограф, дефібрилятор для реанімаційної, 2 алкотестери та 2 морозильні камери. Також придбана комп’ютерна техніка для створення електронної бази медичних карт стаціонарного хворого.

Робота Луганського обласного наркологічного диспансеру на підконтрольній українській владі території області, у місті Лисичанську, відновлена з грудня 2014 року. Тоді штат закладу налічував 6 осіб. А вже сьогодні до складу медичного закладу входять диспансерне відділення, наркологічне відділення на 30 ліжок з палатою інтенсивної терапії, денний стаціонар, хіміко-токсикологічна лабораторія , 2 сайти (центри) замісної підтримувальної терапії у містах Лисичанську та Рубіжному. Висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам надають 41 медичний працівник.


На базі диспансеру діє кафедра психіатрії та наркології Луганського державного медичного університету, спеціалісти якої надають психологічну підтримку осіб залежних від алкоголю та наркотичних речовин.

Протягом всього часу роботи Луганський обласний наркологічний диспансер відвідало 58491 осіб, у тому числі з приводу захворювань 26569.

«Сьогодні нам дуже важливо реінтегрувати всіх алко- та наркозалежних осіб до життя громади. Залежність – це завжди трагедія у не тільки у сім'ї, а і в суспільстві. За допомою новітнього обладнання лікарі та психологи диспансеру надаватимуть увесь необхідний спектр послуг для подальшого одужання пацієнтів диспансеру», - наголосив Юрій Гарбуз.

©DVR 2010-2024. КНП Луганської обласної ради ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я. Офіційний веб-сайт.